swe
08 اسفند 1401 - 18:38

بزرگان طوایف در برابر تبلیغات استکبار شفاف سازی کنند

زاهدان- فرمانده کل انتظامی کشور امنیت پایدار در کشور را حاصل وحدت و همدلی مردم دانست و گفت: بزرگان طوایف و ریش سفیدان باید در برابر تبلیغات استکبار شفاف سازی و واقعیت‌ها را نمایان کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار احمدرضا رادان ظهر امروز دوشنبه، در جمع سران طوایف و ریش سفیدان و معتمدان محلی استان سیستان و بلوچستان، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، استان سیستان و بلوچستان را یکی از امن ترین استان‌ها در کشور دانست و افزود: این امنیت حاصل تلاش، همکاری و هوشیاری مرزنشینان عزیز، مرزبانان، مجموعه انتظامی، سپاه، ارتش و همچنین سایر دستگاه‌ها و مسئولان کشوری است.

فرمانده کل انتظامی کشور با اشاره به امنیت پایدار در سراسر کشور، گفت: باید شکرگزار این امنیت و وحدت بین اهل تسنن و شیعه باشیم که حاصل این همکاری و وحدت دشمن را ناامید کرده و نقشه‌های شومشان به خودشان برگشته است.

عالی‌ترین مقام ارشد انتظامی کشور گفت: امروز اگر خون شهید اهل سنت در یک مأموریت ریخته می‌شود نمونه‌ای بی نظیر از وحدت است و اگر توطئه‌های دشمنان در کشور همواره ناکام می‌ماند نشان از وحدت و همدلی بین آحاد مردم است.

فرمانده کل انتظامی کشور امنیت پایدار در کشور را حاصل وحدت و همدلی بین آحاد مردم دانست و اظهار کرد: بزرگان طوایف و ریش سفیدان باید در برابر تبلیغات استکبار شفاف سازی کرده و واقعیت‌ها را نمایان کنند.

رادان با اشاره به اینکه سران طوایف باید مصلحت اندیشی و دور اندیشی داشته باشند، افزود: خوشبختانه وحدت واتحاد مذاهب موجب شده تا دشمن نتواند خدشه‌ای به این مرز و بوم وارد کند.

وی در پایان به پیشرفت‌های نیروهای مسلح در کشور نسبت به گذشته اشاره و خاطر نشان کرد: اگر در دوران دفاع مقدس نیازمند بودیم، امروزه در منطقه و جهان، کشور عزیزمان قدرت دفاعی خوبی به دست آورده و این توان و عظمت نیروهای مسلح، به برکت فرمانده معزز کل قوا روز به روز بیشتر هم می‌شود.

شایان ذکر است سردار رادان، فرمانده نیروی انتظامی کشور، در سفری یک روزه به منظور تکریم و معارفه فرمانده جدید انتظامی استان سیستان و بلوچستان صبح امروز از طریق فرودگاه وارد زاهدان شده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1061814