swe
09 بهمن 1401 - 12:32

برپایی نمایشگاه محصولات مددجویان فارس در دهه فجر

شیراز- مدیرکل فارس گفت: جهت توانمندسازی مددجویان فعال در حوزه مشاغل خانگی، در دهه فجر امسال نمایشگاه هایی در ۷ منطقه استان برپا می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی موصلی، مدیر کل امداد فارس از برپایی ۷ نمایشگاه اختصاصی جهت عرضه و فروش محصولات تولیدی مددجویان در دهه فجر امسال خبر داد.

او با بیان اینکه یکی از فعالیتهای اصلی حوزه اشتغال و خودکفایی این نهاد، بازاریابی و آشنایی مددجویان با این روشها ست؛ افزود: شرکت در نمایشگاه های مختلف، نقش بسزایی در پیشبرد این امر دارد و نمایشگاه ها می توانند بهترین مکان برای عرضه هنر و توانایی مددجویان باشند.

موصلی اضافه کرد: مددجویان غالباً از سرمایه مورد نیاز جهت توسعه کسب و کار خود بهره مند نیستند و در همین راستا استمرار این نمایشگاه ها می تواند مؤثر باشد.

مدیرکل امداد فارس با تاکید بر اینکه ارتقا و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و حمایت از آنان از اهمیت زیادی برخوردار است؛ افزود: برگزاری نمایشگاه های مشاغل خانگی در معرفی توانمندی فعالان این حوزه مؤثر و موجب افزایش فروش محصولات آنها می شود.

وی در پایان گفت: در دهه فجر امسال ۷ نمایشگاه مشاغل خانگی در ۷ منطقه استان برپا می شود که در همین راستا نیازمند حمایت سایر سازمان ها جهت برپایی هر چه بهتر این نمایشگاه ها هستیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1004704